Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 125х32 L22 Права напаяна ВК. Vatzo
Опис
Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 125х32 L22 напаяна ВК. Vatzo
Фрези для обробки бічних поверхонь під кутом 45*, призначені для обробки плінтуса з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴



