Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 160х40 L25 Права напаяна Р6М5 Vatzo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 25 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴














