Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 160х32 L34 права напаяна Р6М5 Vatzo
Опис
Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 160х32 L34 напаяна Р6М5. Vatzo

Фрези для обробки бічних поверхонь під кутом 45*, призначені для обробки плінтуса з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 34 мм |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429 ₴



