Імітації бруса D140 d32 h40 z4 Комплект з 2 фрез Р6М5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 40 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал ріжучої частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 140 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 011 ₴




