Опис
Фрезы для поручня D125 d32 B50 (17-05.50)
Фреза призначена для виготовлення поручні. Корпус із напаяними пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 125 мм
Посадковий діаметр (d) 32 мм
Висота (B)50 мм
Кількість зубів (Z)
Матеріал різальної частиниHSS
Станновий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 50 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 220 ₴





