Фрези для виготовлення паркету 160*40*L25 з мех.кр. ножів та підрізним ВК 4фрези
Опис
Фрези для виготовлення паркету 160*40*L25 з мех.кр. ножів та підрізним ВК 4фрези
| Зовнішній діаметр (D): | 160 мм |
|---|---|
| Посадковий діаметр (d): | 40 мм |
| Кількість фрез комп: | 4 |
| Виробництво: | Україна |
| Висота фрези: | 25 мм |
| Призначення | По дереву |
| Напайка: | ВК |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 160 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 725 ₴



