Комплект фрез D125 d32 h25 z4 для виготовлення європаркету Vatzo к-т 6фр . паз 5*5 ВК-15
Опис
Комплект фрез D160 d40 h27 z4 для виготовлення європаркету Vatzo к-т 6фр . паз 5*5 ВК-15
| Бренд | Vatzo Tools |
|---|---|
| Зовнішній діаметр (D): | 125 мм |
| Посадковий діаметр (d): | 32 мм |
| Кількість фрез комп: | 6 |
| Виробництво: | Україна |
| Висота фрези: | 25 мм |
| Призначення | По дереву |
| Напайка: | ВК |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 125 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 32|32(30) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 595 ₴



