Нож 100 мм (комп. 4шт ) для изготовления обшивочной доски блок-хаус сталь Р6М5


Опис
Нож для ножевой фрезерной головки для изготовления обшивочной доски блок-хаус
Марка сталі Р6М5 твердість 55-56 од., товщина ножа 5 мм.
комплект 4 ножа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 100 |
| Сталь | Р6М5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴/комплект



