Стругальний( фугувальний ) ніж по дереву HPS 720*35*3 (720х35х3)
Опис
Сталь HPS – економічна обробка деревини з європейською якістю.
• спеціально розроблена для деревообробки
• експлуатаційний термін при обробці деревини м'яких порід практично завжди вище,
ніж при обробці HSS-ножами,
• експлуатаційний термін при обробці деревини твердих порід практично такий же
при обробці HSS-ножами,
• простіше профілюється, заточується і ріжеться, ніж HSS,
• стійкість до високих температур вище 520 С,
• висока стійкість до ударних навантажень, ніж у HSS.За бажанням Замовника параметри ножів можуть бути змінені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Стругальний ніж |
| Виробник | Rapid |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835,35 ₴
















