Стругальний фугувальний ніж HSS 18% 110*17*3 (110х17х3)
Опис
Стругальні ножі з сталі HSS W18 призначені для прямолінійної обробки м'яких і твердих порід деревини на чотиристоронніх, фрезерних, фугувальних та рейсмусових верстатах. Ножі є змінною ріжучою частиною ножових барабанів, використовуваних на чотиристоронніх і фрезерних верстатах, або ножових валів фугувальних та рейсмусових верстатів.За бажанням Замовника параметри ножів можуть бути змінені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Виробник | Rapid |
| Тип | Стругальний ніж |
| Ширина | 17 мм |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


















