Фреза ГЛОБУС 1001 D 5 d 8 h 12 пазова пряма
Опис
Фреза ГЛОБУС 1001 D5 пазовая прямая
Фреза ГЛОБУС 1001 D5 пазовая прямая
Купить Фреза ГЛОБУС 1001 D5 пазовая прямая Вы можете прямо сейчас в нашем интернет-магазине.
Комплектация:
- Фреза
Характеристики:
- Артикул - 1001-D5.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова однозубая, Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 5.0 мм.
- Довжина різу (h) - 12.0 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-D5 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова однозубая, Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 5.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴



