Фреза ГЛОБУС 1001 D6d 8 h 12 L56 пазова пряма
Опис
Фреза ГЛОБУС 1001 D6 пазова пряма
Фреза ГЛОБУС 1001 D6 пазова пряма
Купити Фреза ГЛОБУС 1001 D6 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Фреза
Характеристики:
- Артикул - 1001-D6.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова пряма, Пазова однозубая.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 6.0 мм
- Довжина фрези (L) - 56.0 мм
- Довжина різу (h) - 12.0 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1001-D6 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова однозубая |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴



