Фреза ГЛОБУС 1003 D12d8 h 30 пазова пряма

Опис
Фреза ГЛОБУС 1003 D12 пазовая прямая
Комплектация:
- Фреза
Характеристики:
- Артикул - 1003-D12.
- Бренд - Globus.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Пазовая двузубая, Пазовая прямая.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.0 мм
- Довжина різу (h) - 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-D12 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова двузубая, Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴



