Опис
Фреза ГЛОБУС 1009 R10 пазова фасонна
Фреза ГЛОБУС 1009 R10 пазова фасонна
Купити Фреза ГЛОБУС 1009 R10 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Фреза ГЛОБУС 1009 R10 пазова фасонна
Характеристики:
- Артикул - 1009-R10.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазова фасонна.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 30.0 мм.
- Довжина різу (h) - 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1009-R10 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



