Опис
Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст
Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст
Купити Фреза ГЛОБУС 1006 D25 пазова ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Фреза
Характеристики:
- Артикул - 1006-D25.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Ластівчин хвіст.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 25.0 мм.
- Довжина різу (h) - 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1006-D25 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



