Опис
Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромочная калевочная
Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромочная калевочная
Купити Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромочная калевочная Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
Фреза ГЛОБУС 1017 R14 кромочная калевочная
Характеристики:
- Артикул - 1017-R14.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная калевочная.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 41.0 мм
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Підшипник (d x D x l) - 5x13x4 мм.
- Довжина різу (h) - 20.0 мм.
- Радіус (R) - 14.0 мм
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 18000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 35.0 мм
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-R14 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Кромочная калевочная |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 41.0 мм |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5x13x4 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Радіус (R) | 14.0 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 18000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина хвостовика () | 35.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴



