Опис
Фреза Атака 132320 кромочная конусна 45
Комплектація:
Фреза Атака 132320
Характеристики:
- Артикул - 132320.
- Бренд - Атака.
- Призначення - по дереву, по ламінату, по фанері, ДСП, за ОСБ, МДФ.
- Тип фрези - Кромочная конусна.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 32.0 мм.
- Підшипник (d x D x l) - 4.7x12.6x5 мм.
- Довжина фрези (L) - 67.0 мм.
- Довжина різу (h) - 15.0 мм.
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 18000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Градуси (O) - 45.
- Довжина хвостовика () - 35.0 мм
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 132320 |
| Бренд | Атака |
| Призначення | по дереву, по ламінату, по фанері, ДСП, за ОСБ, МДФ |
| Тип фрези | Кромочная конусна |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 18000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина хвостовика () | 35.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Росія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴






