Фреза Атака D19 d12 L89 h38 (322190-2) пазова пряма з підшипником


Опис
Фреза Атака 322190-2 пазовая прямая с подшипником
Комплектация:
Фреза Атака 322190-2
Характеристики:
- Артикул - 322190-2.
- Бренд - Атака.
- Призначення - ДСП, за ОСБ, МДФ, по дереву, по ламінату, по фанері.
- Тип фрези - Пазова пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 19.0 мм.
- Підшипник - Верхній підшипник.
- Довжина фрези (L) - 89.0 мм.
- Довжина різу (h) - 38.0 мм.
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 51 мм.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 322190-2 |
| Бренд | Атака |
| Призначення | ДСП, за ОСБ, МДФ, по дереву, по ламінату, по фанері |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Підшипник | Верхній підшипник |
| Довжина фрези (L) | 89.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 24000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина хвостовика () | 51 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Росія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴



