Фреза Атака D22 d12 L70 h25 (322220) кромочная пряма з підшипником


Опис
Фреза Атака 322220 кромочная прямая с подшипником
Комплектация:
Фреза Атака 322220
Характеристики:
- Артикул - 322220.
- Бренд - Атака.
- Назначение - ДСП, по ОСБ, МДФ, по дереву, по ламинату, по фанере.
- Тип фрези - Кромочная пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 22.0 мм.
- Підшипник - Верхній підшипник.
- Підшипник (d x D x l) - 8x22x7 мм.
- Довжина фрези (L) - 70.0 мм
- Довжина різу (h) - 25.0 мм.
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 35.0 мм
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 322220 |
| Бренд | Атака |
| Призначення | ДСП, за ОСБ, МДФ, по дереву, по ламінату, по фанері |
| Тип фрези | Кромочная пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22.0 мм |
| Підшипник | Верхній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 8x22x7 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 24000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина хвостовика () | 35.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Росія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴



