Опис
Фреза Атака 301127-4 кромочная прямая
Комплектация:
Фреза Атака 301127-4
Характеристики:
- Артикул - 301127-4.
- Бренд - Атака.
- Призначення - МДФ, по дереву, по ламінату, по фанері, ДСП, за ОСБ.
- Тип фрези - Кромочная пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 12.7 мм
- Підшипник - Нижній підшипник.
- Підшипник (d x D x l) - 4.7x12.6x5 мм.
- Довжина різу (h) - 50.0 мм
- Обертання фрези - Праве.
- Макс. допустимі обертів - 24000 об/хв.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Довжина хвостовика () - 35.0 мм
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301127-4 |
| Бренд | Атака |
| Призначення | МДФ, по дереву, по ламінату, по фанері, ДСП, за ОСБ |
| Тип фрези | Кромочная пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Макс. допустимі обертів | 24000 об/хв |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина хвостовика () | 35.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Росія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴



