Опис
Фреза V-подібна (гравірувальна) DIMAR D9.5 a90 d6
Комплектація:
Фреза V-подібна (гравірувальна) DIMAR D9.5 a90 d6
Характеристики:
- Артикул - 1050013.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 9.5 мм
- Довжина фрези (L) - 42.0 мм
- Довжина різу (h2,b) - 11.0 мм
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Градуси (O) - 90.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1050013 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 42.0 мм |
| Довжина різу (h2,b) | 11.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 90 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴




