Опис
Фреза пазовая прямая DIMAR D6 h25 d6
Комплектация:
Фреза пазовая прямая DIMAR D6 h25 d6
Характеристики:
- Артикул - 1070133.
- Бренд - Dimar.
- Тип фрезы - Пазовая прямая.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 6.0 мм
- Довжина різу (h) - 25.0 мм.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1070133 |
| Бренд | Dimar |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴




