Опис
Фреза пазовая прямая DIMAR Dnamicx2 D12 h38 L88 d12
Фреза пряма DIMAR Dnamicx2 D=12 B=38 L=88 d=12
Надтверде стальне тіло, розроблене для роботи в важких умовах. Унікальний маркер на хвостовику. Твердосплав ультра дрібної зернистості, що забезпечує якість різу і підвищений ресурс. Дзеркальне загострення для для довготривалої якісної роботи.
Купить Фреза пазовая прямая DIMAR Dnamicx2 D12 h38 L88 d12 Вы можете прямо сейчас в нашем интернет-магазине.
Комплектация:
Фреза пазовая прямая DIMAR Dnamicx2 D12 h38 L88 d12
Характеристики:
- Артикул - 1074879.
- Бренд - Dimar.
- Назначение - по дереву.
- Тип фрезы - Пазовая прямая.
- Диаметр хвостовика (d) - 12.0 мм.
- Диаметр фрезы (D) - 12.0 мм.
- Длина фрезы (L) - 88.0 мм.
- Довжина різу (h) - 38.0 мм.
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1074879 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазова пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 88.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴




