Опис
Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошиповых
Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошиповых
Купити Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошиповых Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація:
- Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошиповых 2 шт
Характеристики:
- Артикул - 3511d12set-h32.
- Бренд - Globus.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Пазо-шиповая.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 32.0 мм.
- Довжина різу (h) - 32.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3511d12set-h32 |
| Бренд | Globus |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Пазо-шиповая |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 198 ₴



