Опис
Кромочная Фреза пряма зі змінними ножами DIMAR D19 h50 L100 d12 з верхнім підшипником
Комплектація:
Кромочная Фреза пряма зі змінними ножами DIMAR D19 h50 L100 d12 з верхнім підшипником
Характеристики:
- Артикул - 1073899.
- Бренд - Dimar.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Кромочная пряма.
- Діаметр хвостовика (d) - 12.0 мм
- Діаметр фрези (D) - 19.0 мм.
- Підшипник - Верхній підшипник.
- Довжина фрези (L) - 101.6 мм
- Довжина різу (h) - 50.0 мм
- Кількість зубів (Z) - 2.
- Тип сталі - Твердий сплав.
- Країна торгової марки - Ізраїль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1073899 |
| Бренд | Dimar |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Кромочная пряма |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Підшипник | Верхній підшипник |
| Довжина фрези (L) | 101.6 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴




