Опис
Набір фрез для тримера (50 шт.) СМТ 843.063.11-X50
Комплектація:
Набір фрез для тримера (50 шт.) СМТ 843.063.11-X50
Характеристики:
- Артикул - 84306311-x50.
- Бренд - CMT.
- Призначення - по дереву.
- Тип фрези - Для тріммера.
- Діаметр хвостовика (d) - 6.35 мм
- Діаметр фрези (D) - 6.35 мм
- Довжина фрези (L) - 38.1 мм
- Довжина різу (h) - 6.35 мм
- Градуси (O) - 7.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 84306311-x50 |
| Бренд | CMT |
| Призначення | по дереву |
| Тип фрези | Для тріммера |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6.35 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Довжина різу (h) | 6.35 мм |
| Градуси (O) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 059 ₴






